Körün Taşı

körün taşı nedir ve körün taşı ne demek sorularına hızlı cevap veren sözlük sayfası. (körün taşı anlamı, körün taşı ingilizcesi, ingilizcede körün taşı, körün taşı nnd).

Responsive image
YAZAR
Celal Üster
DOSYA BOYUTU
8,74 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9789750737305

Körün Taşı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Celal Üster. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Celal Üster'den Körün Taşı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden) “Körün Taşı yazılarında çoğu kez sanat ve edebiyat alanında yaşanan yasaklamalar, densizlikler karşısındaki tepkilerimi yazıya dökmüşüm, kültür dünyasında egemenlik kurmaya kalkışan bilirbilmezlere karşı öfkemi dile getirmişim, bu âlemde kol gezen cahillere yergi okları fırlatmışım. Körün taşı kelin başına denk gelmiş mi, siz karar verin...”Celal Üster’in gazete ve kitap eklerinde yazdıklarından derlenen bu çalışma, renkli, sıkı ve hınzırca bir deneme kitabı... 2014-2017 yılları arasında yazılan bu yazılardaki tartışma ve olaylar, yakından şahit olduğumuz bir atmosferi ortaya çıkarıyor.   


Okuma listeme ekle. Celâl Üster'in deneme kitabı Körün Taşı ve yazara armağan kitap Celâl Üster İçin Can Yayınları etiketiyle yayımlandı. Tanıtım bülteninden. Körün Taşı.