İmzalı Tükeniş Kulübü

Tükeniş Kulübü. sizekitap tarafından Ekim 6, 2017 tarihinde eklendi. Tükeniş Kulübü. Kitabı Listeye Ekle(). Please login to bookmark.

Responsive image
YAZAR
Jeffrey Moore
DOSYA BOYUTU
10,85 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
2789788611686

PDF formatında İmzalı Tükeniş Kulübü. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan İmzalı Tükeniş Kulübü kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


“Dünya aslında bu işte.Kocaman bir tükeniş mekanı, öldükten sonra üye olunan bir tükeniş kulübü.”Laurentia ormanlarında hava, su ve toprak buz tutmuş.Yalnızca ateş canlı. İntikam için yanıyor.Sonsuz hata yapma kapasitesiyle tanınan mirasyedi Nile Nightingale.Geçmişinde biriktirdiği ne çok şey var! Fiyaskoyla sonuçlanan bir aşk hikayesi. Çocuk kaçırma. Trafik cezaları, dolandırma. Ve bir türlü bırakamadığı içki… Alkol bağımlılığından kurtulmak, hayatını temize çekmek için Quebec yakınlarında bir kasabaya yerleşti. Terk edilmiş kilisenin yakınlarında bulduğu çuvalla hayatı değişmek üzere.Henüz yalnızca on dört yaşında. O da geçmişine fena olaylar sığdırmadı.Evde eğitilmiş bir dâhi Celeste. Tek akrabası müthiş bir matematikçi olan büyükannesiydi. Artık o da yanında değil. Bir gece dövüldü, bir çuvala konuldu, bataklığa atıldı.İki yaralı ruhun yolları Tanrı’nın bile unuttuğu kasabada kesişiyor. Tükeniş Kulübü’nün doğal üyeleri için yeni bir hayat başlıyor. Soluk soluğa yaşanacak hesaplaşmanın arifesindeyiz. Kanada’dan Çin’e uzanan yasa dışı avcılığın, uluslararası bir çetenin gazabının, birbirini iyileştirmek kaderinde olanların hikayesi bu.Kült roman Sinestezya’nın yazarı, Commonwealth ödüllü Jeffrey Moore’dan gerçek olaylardan esinlenerek yazılmış heyecan ve gerilim yüklü, derinlikli bir macera.Hayvanların hakları yok ve eğlence için hiçbir varlığa eziyet etmiyorlar. Bu durumda uygar olan nasıl insan oluyor? Kirkus ReviewsSofistike olduğu kadar sert. Türler arasında gezinen olağanüstü bir edebi gösteri.- Heather O'Neill - Halusinojenik, alt üst ediyor. Akla David Lynch filmlerini getiriyor.- Montreal Gazette -  (Tanıtım Bülteninden)   


ISBN NO. : Özellik. : İmzalı. Durum. : İkinci El. Satıcıya soru sor. Açıklama. Ebat:13x19 Sayfa Sayısı:234+91 ANIL ÇEÇEN'E İMZALI.